העובדה שפייגלין לא בשורה העליונה מנבאת שחורות לביבי ואני אומר זאת מנסיון רב! ביבי עלול להתגלות כאכזבה מרה לכולנו… לכל אלה שתמכו בו במשך השנים גם לאחר הפשלות שלו. כי אנחנו מאמינים שיש בו כשרונות שעוד לא מוצו דיים. העובדה שאין אני רואה את נציגי הספרדים ברשימה אומרת לי שהוא חוזר לסורו. תראה מה קרה למפלגה הריפובליקנית באמריקה…התרסקה ואני אומר שאם תהיה מנהיגות כושלת בראשות ביבי, המפלגה הזאת תעלם כליל. נא לרשום זאת בזכרון הימים.

נתניהו גרם נזק אדיר למעמד הבינוני, לשכירים ובמיוחד לעניים. היה שקט יחסי בזמנו לא בגלל הליכוד אלה שלפני כן הגל של הטרור החל לרדת בעקבות פעולות ישראל נגד הטרור. הוא באמת טוב למיליונרים ולברברת. מצדי יכול להמשיך לדבר בתקשות. אני תומך בברק למרות הנסיגה הכושלת מלבנון. הוא לפחות למד מהנסיון. יש להתיחס גם לנושא הכלכלי והחברתי. מפלגת העבודה מציגה נבחרת טובה ביותר גם בתחום זה. אני תומך בברק.

מתלבטים, הה?
קשה לבחור בין המפלגות הגדולות. כולן דומות, ואף אחת לא דומה למה שבאמת רוצים.
קשה גם לבחור בין המפלגות הקטנות. כולן צודקות, אבל לכל אחת אג’נדה אחרת.
צרה.
בפוסט אחד לא נשכנע אף אחד להחליט, אבל מי שמתלבט ברצינות למי להצביע – אם בכלל להצביע – מוזמן להכנס לאתר של ברית-עולם למען ילדינו ולמצוא מצע שמבטא גם את המצע הסביבתי של הירוקה, או הירוקים, ואת המצע החברתי של לחם, את המצע החוקתי של הישראלים, ואת העקרונות של אור ושל אחריות, את הצעקה של כוח להשפיע ושל קול הכסף ואת המצע החינוכי של צבר… ומצע אמיתי של שלום.
כך נבנה את המדינה שהילדים שלנו ראויים לה.
זה הזוי? בערך כמו המצע של האיש ההוא, עם הזקן, נו, איך הוא אמר – “אם תרצו – … ”
אני רוצה. אתם תבחרו. ברית עולם. www.brit-olam.org