ניצן הורוביץ וזהבה גלאון יובילו קמפיין חדש של מרצ הפונה לקהילה ההומו-לסבית

תגיות : מרצ / ניצן הורוביץ / זהבה גלאון

התנועה החדשה-מרצ פתחה בקמפיין בחירות “גאה” הפונה לקהילה ההומו-לסבית. החל מהימים הקרובים תעלה התנועה שילוט חוצות ומודעות שיופיעו בעיקר באינטרנט ובמרכזן מסרים כמו “להתחתן עם בת זוג” ו”להקים משפחה” – כשהדמויות המופיעות ליד הן של זוגות חד מיניים.

האם חד”ש תסכים להיכנס לקואליציה של ג’ומס?
הנה באים הביבי-באסטרז
“עלה התאנה המזרחי” סוגר חשבון עם מרצ

Lining up to vote during the elections can be tiresome and boring. Why not keep yourself entertained by playing some games at a casino for aussies.

מי שיובילו את הקמפיין הם ח”כ זהבה גלאון ומועמד מספר 3 ברשימה וחבר הקהילה הגאה בעצמו ניצן הורוביץ. “לאורך השנים מרצ היתה זו שפעלה למען הקהילה הגאה והיתה זו שהובילה להישגים למען הקהילה. על הרקע הזה משתלבת גם הפעילות שלי, ומה שחשוב לנו להדגיש בקמפיין הזה הוא שהפעילות של מרצ בתחום הזה אינה מובנת מאליה. חברים מהקהילה עלולים לחשוב שמרצ ממילא תפעל ולכן אפשר להצביע לירוקים או לקדימה, כשלמען האמת הקהילה ההומו-לסבית נמצאת עבור יתר המפלגות במקום האחרון ולכן צריך לחזק אותנו”, אמר אמש (רביעי) הורוביץ ל”הארץ”.

המודעות יפורסמו בעיקר באתרי אינטרנט של הקהילה ההומו-לסבית ובמקביל עורכים הורוביץ וגלאון גם מפגשים עם חברי הקהילה. כחלק מהקמפיין סומנו שלושה יעדים: קידום נישואים אזרחיים שיחולו גם על בני זוג מאותו המין והכרה בזוגיות שבה בני הזוג מאותו המין, הכרה בהורות גאה מלאה באימוץ, בפונדקאות או בכל דרך אחרת, ושמירה על ייצוג ומניעת אפליה בנושא זה כמו למשל מאבק בניסיון לחסום קיומם של מצעדי גאווה במקומות שונים בארץ.